Polski / English / Deutsch
    Firma Drewspan rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w województwie podkarpackim - w miejscowości Wielopole Skrzyńskie, zatrudniając w chwili obecnej niespełna 200 osób.
    Firma od początku istnienia postawiła na dynamiczny rozwój, co zaowocowało wysoką pozycją na rynku wyprasek sklejkowych.
  Produkujemy:
- wypraski sklejkowe profilowane do krzeseł, foteli do tapicerowania oraz lakierowane
- elementy giętoklejone (płozy, podłokietniki, nogi)
- gotowe meble z elementami giętoklejonymi,
- we własnym zakresie projektujemy i wykonujemy formy oraz oprzyrządowania obróbcze niezbędne do wykonywania produktów wg indywidualnych zamówień klienta.
Jesteśmy otwarci na podejmowanie trudnych wyzwań technologicznych i logistycznych, posiadamy nowoczesny park maszynowy i doskonale przygotowaną kadrę techniczną. Nasze wyroby produkowane są z czystego ekologicznie drewna oraz wysokiej jakości klejów. Produkowana przez naszą firmę sklejka posiada certyfikat higieniczności E1. Gwarantujemy wysoką jakość naszych wyrobów, terminowość wykonania oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy oraz szerokiego zapoznania się z naszą ofertą w siedzibie firmy (posiadamy ponad 500 wzorów różnych produktów).
Zapraszamy do współpracy ! - 39-110 WIELOPOLE SKRZYŃSKIE 11A, Polska, tel. +48 17 22 14 880


Pozycjonowanie wykonuje Interface Poland Sp. z o.o.